חשיבותו של עיצוב פנים לערך הנכס

קרא 2402 פעמים

אף שעיצוב הוא ביטוי חזותי ואסתטי של אלמנטים, ההשפעה שלו נתפסת כהשפעה מבנית, מהותית. לכן, ככל שנכס מעוצב ומסוגנן יותר כך, בהתאמה, הוא נתפס ומזוהה כנכס מושקע ויוקרתי יותר, נכס אטרקטיבי ואפקטיבי יותר ובמיטבו = נכס אולטימטיבי.

שדרוג העיצוב שדרוג העלות

נכס מעוצב מגביר את סיכוייו להימכר במחיר טוב יותר מאשר אילו לא היה מעוצב. חשוב להבין כי לעיצוב נכס ישנה השפעה על האמרת מחירו. מעצב פנים מקצועי עשוי לסייע לכם לשפר ולשדרג את העיצוב ולהעצים את האפקט של הבית, החלל, כך שהיחס בין עלות -תועלת לא רק יצדיק את ההשקעה בעיצוב, אלא יהפוך אותה לקלף מנצח, לערך מוסף.

שדרוג הבית באמצעות עיצובו יכול להיעשות על ידי בחירה מוקפדת של – לדוגמה - אביזרי פרזול, חומרי חיפוי, ריצוף דקורטיבי ובחירה ממגוון של גופי תאורה לבית המוצגים לראווה בשוק החשמל. אבזור למקלחת,עיצוב חדרי אמבטיה, דלתות מעוצבת, ידיות דקורטיביות, שילוב רהיטים העשויים מתכת, עץ, אלומיניום, זכוכית וריפודים במגוון מרקמים ודקורציות, לכל אלה השפעה על העשרת העיצוב, מראה הנכס ומחירו.

הרושם הראשון שקובע

חשוב שהעיצוב יהיה פונקציונאלי, תואם את אורח החיים של הדיירים, מאפשר להם להפוך את הבית, על מתחמיו וחדריו השונים, לאזור נוחות שלהם. חשוב שהעיצוב ייצור ויעצים את האווירה שרוצים ליצור בו - חמימה, ביתית, אינטימית. לבחירת הצבעים והגוונים ישנה השפעה מכרעת, לכן חשוב לבחור את הצבעים שיהלמו את האופי והטעם של הדיירים.

הרושם הראשוני שמקבלים מי שנכנסים לביתכם, הוא הקובע את דעתם על העיצוב. אף שוודאי נעים לקבל שבחים ומחמאות על העיצוב, זכרו - אתם מתגוררים בבית ולא בתערוכה. העיצוב נועד, בראש ובראשונה, לגרום לכם לחוש כי שהייתכם בביתכם היא שהייה במקום שנעים לכם להימצא בו. הרשמת אורחים היא ודאי לגיטימית אבל ספק אם נכון לעצב את הבית כאשר מטרה זו ניצבת לנגד עיניכם כמטרה מרכזית.

על מנת לשפר ולחזק את סיכויי הדירה להימכר במחיר הגבוה ביותר האפשרי שניתן לקבל בעבורה, חשוב שהיא תיראה מעוצבת ומושקעת גם אם חלק ניכר מהפריטים לא יישארו בה אבל מיקומם בה ועיצובם המרשים נתפס על ידי הקונה כחלק טבעי ומהותי מהפוטנציאל של הדירה להיות מעוצבת בקפידה.

דירה יפה ומטריפה בערכה

המשקיעים הפוטנציאלים בנכס אוהבים יופי וסגנון כמו עיניהם של כל אחד מאיתנו. בעולמנו כיום יופי ואסתטיות הם אמרה, עיצוב מרהיב נתפס כיוקרה, ללא חשיבות כמעט כמה זה עלה. הדבר נכון גם כאשר מדובר באחרון הבתים הנמצאים בקצה מרכזי האוכלוסין. כאשר עיצוב בית נבנה ומתוכנן נכון ע''י חברת שיפוצים בנתניה ,בעלי הנכס יכולים ליהנות גם מחיסכון ובאותה העת לספק תג מחיר מפתיע לנכס אותו הם מחזיקים. כל זאת ועוד ניתן להשיג לצד איש מקצוע המתמחה בתחום השבחת נכסים.

קצת עלי

בעלת BA במנהל עסקים, MA בהתנהגות ארגונית, מגשרת בתחום הנדל"ן ומנהלת נכסים בעלת ניסיון עשיר ומוצלח באזור השרון.

צור קשר