נדל"ן בראש פינה

קרא 1544 פעמים

ענף הנדל"ן באזור הצפון זוכה לפריחה בשנים האחרונות, יוקר המחיה ומחירי הנדל"ן אשר חרגו מכל פרופורציה באזור המרכז העלו את ערכו של אזור הצפון המציע מגוון נוף פסטורלי ומגוון אטרקציות עבור זוגות צעירים ומחפשי דירות. הנתונים מעידים על כי כי בשנים האחרונות ערך הדירות בערים שונות באזור עלו בעשרות אחוזים תוך זמן קצר, תמורה שהפכה את ההשקעה לכדאית במיוחד עבור משקיעים ועבור אלו המעוניינים בדירת מגורים באזור.

אחת המושבות שזוכה לביקוש באזור היא ראש פינה השוכנת בגליל העליון. מושבה זו נהנית ממיקום נהדר – על גבי אזור הררי המעניק למושבה אוויר צלול במיוחד ונוף פסטורלי משגע. יתרון נוסף וחשוב הוא הנגישות, המושבה ממוקמת בסמוך לשדה תעופה וכן בסמוך למחלף גולני וצומת המוביל. מעבר לכך, המושבה מציעה מגוון שירותים מרכזי מסחר, קניון, מרכז קהילתי וכן מגוון שירותי מסחר ותיירות המעלים את רמת חייהם של התושבים ומספקים גם מקור לתעסוקה. מעבר לכך המושבה שוכנת בקרבה לעיר צפת, כך שגם שירותי חינוך אקדמאיים ובית חולים נמצאים בקרבה.

המושבה מציעה מגוון נכסי נדל"ן למכירה והשכרה, כגון:
דירות – מגוון דירות בנות כ3-4 חדרים בבנייה נמוכה של כשתי קומות בלבד.
קוטג'ים וקוטג'ים דו משפחתיים – המחירים מרקיעי השחקים של בתים פרטיים באזור המרכז הובילו רבים לחפש אלטרנטיבה זולה באזור הצפון. בראש פינה ישנם מגוון בתים פרטיים גדולים במחירים משתלמים המאפשרים לזוגות צעירים ליהנות מאיכות חיים בבית מרווח ואיכותי.
קוטג'ים עם צימרים – אחת האטרקציות הפופולאריות באזור הצפון הם כמובן הצימרים, חדרי האירוח עבור המטיילים והנופשים הרבים באזור הצפון. בראש פינה מגוון בתים פרטיים עם צימרים המספקים הכנסה חודשית נוספת מהשכרה.
מגרשים – בראש פינה מגרשים במגוון גדלים המיועדים לבנייה עצמית של וילות וקוטג'ים.

תיווך נדל"ן בראש פינה

במידה ואתם מתעניינים ברכישה או בהשכרת נכסי נדל"ן בראש פינה מומלץ להיעזר בשירותי תיווך נדל"ן. מומלץ לפנות למתווכי נדל"ן בעלי מוניטין המספקים שירות אמין ומקצועי שיציע לכם את הנכסים המתאימים ביותר למה שאתם מחפשים. חברת תיווך מקצועית הפועלת באזור מכירה את השטח היטב ואת היתרונות והחסרונות של כל נכס ונכס במושבה, את איכות השכונות ואזורים שונים בה ואת המחירים הריאליים עבור כל נכס. אין ספק כי ראש פינה, היא מעין פנינה של אזור הצפון. נוף פסטורלי, שקט ושלווה, שירותים מסחריים וציבוריים בתוספת ההתפתחות התשתיות ודרכי הגישה באזור הצפון הופכות אותה ליעד נדל"ן מבוקש, מגמה אשר צפויה להתחזק במהלך השנים הקרובות..